Hakkımızda

15 yılı aşkın sektör tecrübesi, Global marka bayilikleri, Yetkili belgelere sahip tecrübeli ve dinamik kadrosunun yapılandırdığı donanımları ile Nova Doğalgaz müşterilerine güven veriyor. İnternet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilir kalitemizi yakından tanıyabilirsiniz. En önemli referansımız olan Google işletme sayfamızdaki objektif müşteri yorumları tercihinizde sizlere yol gösterici olacaktır. 

Biz Kimiz ?

İzmir Karabağlar’da bulunan Bosch Termoteknik Yetkili Bayii konseptinde dizayn edilmiş merkezimiz, Manisa - Salihli'de bulunan Viailllant Yetkili Bayii şubemiz ile İzmir Gaz  ve Manisa Gazın yetkili olduğu tüm bölgelerde doğalgaz dönüşüm ve mekanik tesisat hizmetleri sunuyoruz. Keşif hizmeti ile başlayan temasımız ardından müşterilerimizin doğalgaz konforuna en hızlı ve ekonomik şekilde ulaşmaları, sonrasında sorunsuz olarak bu konforu yaşamaları için gerekli tüm mekanik mühendislik hizmetlerini İZMİRGAZ ve MANİSA GAZ tarafından verilmiş yetki belgelerimiz doğrultusunda tecrübeli kadromuz ile veriyoruz. 


Ekibimiz

2003 yılından beri sektörde faaliyet gösteren, Nova ailesinin ortak ve çalışanları bu tecrübeleri ile kaliteli ve güven veren hizmetler üretilmesinin en önemli kaynağını oluşturmaktadır. Yetki belgesi gereği doğalgaza dair tüm projelerini bünyesinde istihdam ettiği Makine mühendisi ile çözen firmamız, Demir boru, Plastik boru ve Esnek boru uygulamaları için de akredite kuruluşlarca belgelendirilmiş teknik personeli bünyesinde istihdam etmektedir. 

İş Ortaklarımız

Başta Türkiye'nin ve Dünya'nın en çok tercih edilen markası BOSCH ve VAILLANT olmak üzere birçok kombi markasını portföyünde bulunduran NOVA DOĞALGAZ, mekanik tesisat sektöründe öncü nitelikte, aynı zamanda sektör çalışanları ve son kullanıcı beğenisini kazanmış marka ürünler ile hizmet üretmektedir. Sadece birkaçını aşağıda paylaştığımız İş ortağımız markalar ile işbirliğimiz, ürettiğimiz hizmetin en önemli güvence kaynağıdır. 

NOVA DOĞALGAZ